حقوق مولف در تهران پادکست

رادیو روغن حبه‌ی انگور به طور کامل از اساسنامه‌های حقوق مولف تبعیت می‌کند. تمامی آثار منتشر شده در اپیزودهای رایگان با نام و منبع اثر معرفی و پخش می‌شوند. تمام آثار متنی و صوتی به کار رفته در محصولات فروشی تهران پادکست با اجازه‌ی کتبی از مولفان آثار استفاده شده‌اند.

عکس‌های استفاده شده در کتاب‌های دیجیتال رادیو روغن حبه‌ی انگور به طور کامل از منابع اوپن‌سورس تحت‌قرارداد انتشار و استفاده‌ی رایگان استفاده می‌کنند.

تهران پادکست و رادیو روغن حبه‌ی انگور تحت دو لیسانس «کپی‌رایت» و «کریتیو کامانز» فعالیت می‌کنند.

Attribution-NonCommercial-NoDerivs
CC BY-NC-ND 

by Creative Commons

انتشار آثار ما در رسانه‌های دیگر

انتشار آثار ما در رسانه‌های دیگر، اعم از هرگونه استفاده‌ی غیرتجاری، نشر تمام یا بخشی از آثار ما به شرط استفاده‌ی غیرتجاری، آزاد است ولی با ذکر منبع. بدون ذکر منبع استفاده از آثار ما در هر رسانه‌ای اعم از رسانه‌های خبری، شخصی، وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی ممنوع است. 

استفاده از آثار منتشر شده به صورت کتاب صوتی و کتاب دیجیتال که در فروشگاه تهران پادکست وجود دارد تحت لیسانس «کپی‌رایت» است و انتشار تمام یا بخشی از این آثار به طور کامل ممنوع است و هرگونه استفاده از این آثار نیازمند تماس و کسب اجازه‌ی کتبی از تهران پادکست پروداکشن است. 

نام تجاری «تهران پادکست» Tehran Podcast Production \ Tehran Podcast تحت لیسانس Trade Mark در کشور هلند ثبت شده است و دارای کد پیگیری بین‌المللی‌ست. استفاده از این نام در هر کجای جهان به طور کامل ممنوع است. مگر این‌که با رضایت تهران پادکست پروداکشن و با کسب مجوز کسبی این نام باشد.