تهران پادکست و استودیو ۱۶۷ علاوه بر تولید و انتشار پادکست‌های فارسی‌زبان، خدمات دیگری در حوزه‌های مربوط هم ارائه می‌دهند. خدمات ما به شرح زیر است:

 • تولید پادکست برای استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها و ایونت‌ها

  اگر به تولیدات تهران پادکست و رادیو روغن حبه‌ی انگور علاقه‌مند هستید باید بدانید که ما برای استارت‌آپ شما، پروژه‌های شما و شرکت‌تان پادکست تولید می‌کنیم. مخاطبان بی‌شمار ما نشان‌دهنده‌ی قدرت و تخصص ما در ساخت پادکست‌های گوناگون است. ما برای نمونه برای شرکت‌های مختلفی پادکست‌ تولید کرده‌ایم. شرکت‌هایی که به خوبی به قدرت پادکست پی‌برده‌اند.

نشر موسیقی هرمس
نشر موسیقی هرمسمجموعه پادکست ۱۵ سال بازی گوش
بیپ‌تونز
بیپ‌تونزپادکست «روزآهنگ» و آلبوم «موسیقی الکترونیک ایران»
 • تولید و انتشار مجله‌های آنلاین و مکتوب

  یکی از خدماتی که توسط استودیوی ما ارائه می‌شود تولید، انتشار و چاپ مجلات آنلاین و چاپی‌ست. مجله‌ی هنرهای تصویری تاک که پربیننده‌ترین و یکی از معتبرترین مجلات آنلاین فارسی‌زبان در حوزه‌ی هنرهای تصویری‌ست توسط استودیوی ما تولید و منتشر شده است.

مجله‌ی هنرهای تصویری تاک

یکی از معتبرترین و پردانلودترین مجلات فارسی‌زبان در حوزه‌ی هنرهای تصویری ایران که منبع الهام بسیاری از نشریات پس از خود شد. این مجله ۴ سال فعالیت کرد و اکنون بزرگ‌ترین آرشیو هنرهای تصویری ایران است.

مجله‌ی هنرهای تصویری تاکتولید محتوا، طراحی و انتشار
ساخت فیلم‌های مستند و داستانی مرتبط با هنر و فرهنگ
 • ساخت فیلم مستند و داستانی

  استودیوی ۱۶۷ سابقه‌ی خوبی در ساخت فیلم‌های مستند و داستانی برای مشتریان مختلف دارد. فیلم‌هایی که از شبکه‌های معتبر پخش شده‌اند و در اینترنت بارها دست به دست چرخیده‌اند.

شبکه‌ی چهار سیما

پخش فیلم مستند «انار و دیگران» به تهیه‌کنندگی استودیوی ما بارها از شبکه‌ی ۴ سیما پخش شده است.

شبکه‌ی چهار سیما
 • تولید محتوا برای پروژه‌ها و رسانه‌ها

  یکی از تخصص‌های استودیو ۱۶۷ در هدایت و جمع‌آوری گروه‌های رسانه‌ای برای تولیدمحتوا در رسانه‌ها، ایونت‌ها و پروژه‌هاست. دبیران این استودیو در رسانه‌های بسیاری فعالیت کرده‌اند و تاکنون مدیریت محتوای پروژه‌های مختلفی را برعهده داشته‌اند.

کمپین حمایت از موسیقی

استودیو ۱۶۷ وظیفه‌ی تولید محتوای «درس‌های طریقت برای موزیک‌بازها» را در کمپین ملی حمایت از موسیقی به عهده داشت و این مجموعه یکی از پرطرفدارترین تولیدات این کمپین به شمار می‌رود.

کمپین حمایت از موسیقیتولید محتوا
Storehouse

استودیوی ما گزارش‌های متعددی برای بنیاد رسانه‌ای استورهوس با نگاه به فرهنگ و هنر ایران منتشر کرده است که بارها بهترین گزارش‌های هفته و ماه این بنیاد شده‌اند.

Storehouseتولیدمحتوا به زبان انگلیسی