شنیدن در Soundcloud

Soundcloud یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های موسیقی در سراسر دنیاست و کاربران فراوانی دارد. روزانه هزاران فایل صوتی در این وب‌سایت آپلود و شنیده می‌شوند. تهران پادکست و رادیو روغن حبه‌ی انگور، تمامی آثار خود را در این شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر صوت هم منتشر می‌کنند. اما راه‌های زیادی برای شنیدن آثار ما از روی این شبکه‌ی اجتماعی وجود دارد.

untitled-1_18

برای شنیدن کانال رادیو روغن حبه‌ی انگور در ساندکلاود کافی‌ست به صفحه‌ی ما در ساوندکلاود به آدرس www.soundcloud.com/tehranpodcast سر بزنید و تک‌تک قسمت‌های ما را از این شبکه بشنوید.

اشتراک از طریق آی‌تونز

اگر کاربر محصولات Apple هستید و یکی از محصولات آی‌فون، آی‌پد، آی‌پادتاچ، آی‌مک و یا مک‌بوک را دارید می‌توانید از طریق اپلیکیشن Podcasts مشترک رادیوی ما شوید. کافی‌ست به این آدرس مراجعه کرده و کانال رادیو روغن حبه‌ی انگور در Itunes یا اپلیکشین Podcasts را مشترک شوید تا آخرین اپیزودهای رادیوی ما به صورت رایگان و سریع برای‌تان دانلود شود.

برای اشتراک در کانال ما در آیتیونز روی عکس زیر کلیک کنید.

itunes-app-store-logo

شنیدن از تهران پادکست

راه‌های مختلفی برای شنیدن پادکست‌های رادیو روغن حبه‌ی انگور و دیگر پادکست‌های تولید شده توسط «تهران پادکست» وجود دارد. شما می‌توانید از طریق کامپیوتر، موبایل و تبلت‌تان و همین‌طور از طریق رادیوهای اینترنتی به ما گوش دهید. برای شنیدن از طریق کامپیوتر و تبلت‌تان این راه‌ها پیش روی شماست:

وب‌سایت تهران پادکست:

وب‌سایت تهران پادکست تمامی اپیزودهای رادیو روغن حبه‌ی انگور را بلافاصله پس از انتشار بر روی خود منتشر می‌کند. کافی‌ست در صفحه‌ی اول جدیدترین قسمت را بیابید و روی آن کلیک کنید. پس از ورود به صفحه‌ی قسمت موردنظرتان، می‌توانید هم به صورت استریم Stream بر روی Player یا محیط پخش کلیک کنید و برنامه را از طریق وب‌سایت بشنوید یا این‌که قسمت موردنظرتان را با کلیک بر روی دکمه‌ی Download بر روی کامپیوترتان ذخیره کنید و هروقت دوست‌داشتید، بشنوید.

همین‌طور می‌توانید با ورود به صفحه‌ی آرشیو، تمامی قسمت‌های قبلی رادیو روغن حبه‌ی انگور را بشنوید و یا دانلود کنید.

اپلیکیشن‌های موبایل

اگر علاقه‌مند هستید که پادکست‌های رادیو روغن حبه‌ی انگور را در موبایل خود بشنوید، راه‌های مختلفی پیش روی شماست.

راه اول: می‌توانید در Browser موبایل خود، آدرس www.tehranpodcast.com/mobile را وارد کنید تا وب‌سایت ما به صورت بهینه شده برای موبایل، قسمت‌های مختلف رادیو را در دسترس شما بگذارد. از این راه می‌توانید از طریق وب‌سایت ما به قسمت‌های مختلف رادیو روغن حبه‌ی انگور گوش کنید و یا آن‌ها را روی موبایل خود ذخیره کنید.

راه دوم: می‌توانید اپلیکیشن Soundcloud را از اپ‌استورهای ویژه‌ی اندروید و آی‌او‌اس و ویندوزفون ( ستگی دارد موبایل شما از کدام یکی از این سیستم‌عامل‌ها پشتیبانی می‌کند) دانلود کنید و کانال Tehran Podcast را در این اپلیکیشین مشترک شوید. پس از آن هرگاه اپیزود تازه‌ای به رادیو روغن حبه‌ی انگور اضافه شود شما بلافاصله متوجه خواهید شد و می‌توانید این قسمت‌ها را دانلود یا گوش کنید.

راه سوم: اپلیکیشن Podcasts روی تمام موبایل‌ها و تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل IOS مثل آی‌فون‌ها و آی‌پدها وجود دارد. کافی‌ست در بخش سرچ بنویسید: رادیو روغن حبه انگور تا بتوانید شبکه‌ی ما روی این اپلیکیشن را پیدا کنید.

راه چهارم: اپلیکیشن‌های دیگری هم‌چون IHeart Radio، Pocast Addicted و Instaradio هم به کانال‌های رادیو روغن حبه‌ی انگور دسترسی دارند. کافی‌ست نام رادیو را در بخش سرچ این اپلیکیشن‌ها سرچ کنید تا ما را پیدا کنید.

اشتراک از طریق فید و RSS

برای اضافه کردن فید یا آر اس‌اس ما به فیدریدرها یا خبرخوان‌های خود می‌توانید این چند لینک را وارد کنید:

فید اپیزودها از ساوندکلاود: http://feeds.feedburner.com/soundcloud/tehranpodcast

فید اپیزودها از تهران پادکست: http://tehranpodcast.com/feed

همین‌طور فید وب‌سایت از فیدبرنر: http://feeds.feedburner.com/tehranpodcast/GXrJ

دانلود از تلگرام

اگر مایل هستید که رادیو روغن حبه‌ی انگور را از تلگرام دانلود کنید، ما تمامی اپیزودها را بعد از انتشار در کانال تلگرامی‌مان منتشر می‌کنیم. علاوه بر انتشار پادکست‌های ما، با عضویت در این کانال تلگرامی می‌توانید از تازه‌ترین محصولات، پروژه‌ها و برنامه‌های ما آگاه شوید. برای عضویت در کانال تلگرامی ما روی لینک زیر کلیک کنید و بعد از ورود به برنامه‌ی تلگرام و کانال رادیو روغن حبه‌ی انگور، کلید Join را فشار دهید.

https://www.telegram.me/radioangoor