رادیوی ما حالا روی Tunein

Tunein معتبرترین و پرشنونده‌ترین پلت‌فرم برای رادیوبازهاست. فرقی نمی‌کند عاشق برنامه‌های رادیویی زنده باشید یا طرفدار پروپاقرص پادکست. وب‌سایت و اپلیکیشن‌های Tunein بهشت شماست. و البته اگر از شنوندگان رادیو روغن حبه‌ی انگور هم هستید از امروز می‌توانید تمام پادکست‌های ما را از این وب‌سایت و اپلیکیشن بشنوید. هم‌چنین می‌توانید کانال ما روی وب‌سایت  Tunein را فالو یا پیگیری کنید تا انتشار برنامه‌های جدید ما بلافاصله به شما اطلاع داده شود.

tuneinweb

اما طریقه‌ی دسترسی به اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت Tunein به شیوه‌ی زیر است.

برای دسترسی به وب‌سایت Tunein کافی‌ست به آدرس http://tunein.com بروید و ثبت‌نام کنید و یا مستقیما به کانال رادیو روغن حبه‌ی انگور در وب‌سایت Tunein به آدرس http://tunein.com/radio/Radio-Roghan-e-Habbe-e-Angoor-p788132/ وارد شوید و دکمه‌ی Follow را فشار دهید و مشترک همیشگی ما در وب‌سایت Tunein شوید.

 

 

 

 

 

اما بیشترین کاربران این پلت‌فرم را شنوندگانی تشکیل می‌دهند که از راه اپلیکیشن پیگیر برنامه‌های رادیویی هستند.

برای دانلود نسخه‌ی IOS این اپلیکیشن این‌جا را کلیک کنید یا در اپ استور آی‌فون، آی‌پد یا آی‌پاد تاچ‌تان تایپ کنید:‌ Tunein

برای دانلود نسخه‌ی Android این اپلیکیشن این‌جا را کلیک کنید یا در Playstore Google واژه‌ی Tunein را سرچ کنید.

tuneinios

 

اما اگر دسترسی به نسخه‌های این اپلیکیشن در تلفن‌های هوشمند مدنظرتان نیست می‌توانید این اپلیکیشن را در ویندوز ۸ به بالای خود نیز داشته باشید. برای دسترسی به این نسخه نیز این‌جا را کلیک کنید.

پس از دانلود این اپلیکیشن روی سیستم‌عامل دل‌خواه‌تان در قسمت سرچ این برنامه سرچ کنید: رادیو روغن حبه‌ی انگور یا اگر حوصله‌ی تایپ نام کامل را ندارید کافی‌ست بخشی از نام رادیوی ما را به‌طور صحیح تایپ‌ و سرچ کنید. مثلا: رادیو روغن.

در Tunein Radio منتظر شما هستیم.